| duchap a întrebat:

Ce jocuri virtuale stiti?

funda pentru cele mai interesante!

Răspuns Câştigător
| Tokha a răspuns:

Buna, am auzit intrebarea ta si m-am bagat, ca poate castig un intelgient sau poate 1 funda. uite site-urile pe care ma joc eu si sunt misto: www.blablaland.com, www.cromimi.com, www.missbimbo.com www.mybrute.com si www.kadokado.com dar unele dintre ele sunt in franceza, dar cred ca te descurci tu daca stii franceza sau folosesti un traducator.Blablaland e foarte frumos, foarte interesant. daca te apuci de el si iti place atunci sa-mi dai un mesaj privat ca sa ne intalnim in joc. dac mai ai nevoie de ajutor pe www.blablaland.com trm un msj priv si eu iti spun tot ce sa faci. fundita?

| Andaw a răspuns (pentru Tokha):

Buna! Eu joc Blablaland deoarece stiu foarte bine Franceza, pratic sunt ''nascuta acolo'' care este numele tau de utilizator pe Tchat?

13 răspunsuri:
| UnicornsAreLove a răspuns:

Boombang.tv pandanda clubpenguin

| danaalexa a răspuns:

There, ca viata reala aproape si vorbesti online cu altii un fel de sims online da nu chiar, mai este unu real life, ca un sims3 online, stardoll, lady popular, ala cu gradina de pe minicliprolling on the floor, simsurile 2, 3 counter 1. 8 wolfenstine back to the castel(cu al doilea razboi mondial)

| myxolaryy a răspuns:

Www.ourworld.com
www.lady popular.com
www.pandanda.com
funda te rog bine

| Tokha a răspuns:

Duchap, ma bucur ca ti-am fost de ajutor.Mersi pentru apreciere!winking

| ToxicSmile a răspuns:

PANDANDA.COM
wolf quest
mingo land
imvu
sims1, 2,3
wolf team
cromimi
cam atat sper sa-ti fie de ajutor

| NeGaTiwE a răspuns:

Second Life:Xwinking ii super incearcal

| BlackDarkAngel a răspuns:

Club Pengiun, Club Marian tongue

| abc364 a răspuns (pentru BlackDarkAngel):

Da si mie imi place Club Penguin foarte mult.

| biencuta128 a răspuns:

Cine a zis pandanda de fapt s-a inchis

| Reby_Rebeca_1996 a răspuns:

Animal Jam jocuri cu animale frumos sau wooz world