| alinbalog a întrebat:

Ce jocurii imi recomandati pentru PC-uri mai slabe?

3 răspunsuri:
| Catalin24n a răspuns:

Salut, trebuie sa stiu cati mhz are pcul tau si cat ram are, daca placa video este una dedicata jocurile iti vor merge mai bine depinde de placa, daca vrei poti sa incepi sa te joci jocuri din seria gta, call of duty 1, sau 2, daca ai vrea sa descarci jocuri gratuite www.oldgamesdownload.com siteul e plin de jocuri pentru pcuri mai slabe/vechi

| Catalin24n a răspuns:

Salut, trebuie sa stiu cati mhz are pcul tau si cat ram are, daca placa video este una dedicata jocurile iti vor merge mai bine depinde de placa, daca vrei poti sa incepi sa te joci jocuri din seria gta, call of duty 1, sau 2, daca ai vrea sa descarci jocuri gratuite www.oldgamesdownload.com siteul e plin de jocuri pentru pcuri mai slabe/vechi

| Florinel3011 a răspuns:

Pai depinde ce placa video ai. câți rami. procesorul. Jocurile depind de chestiile astea.