| Dutu1231231 a întrebat:

Ce metin privat imi puteti recomda? As dori sa fie PvP, sa ai totul la pret mic, cu era 4 Metin odata(Curele/Alchimie daca se poate).
Si bonusurile sa pice repede, Switchbot chestii alea alea.Multumesc anticipat,

2 răspunsuri:
| IFlorin97 a răspuns:

Metin2 earth are swichbot in client, sunt ceva care doneaza, se pot cumpara itemele de pe site si pe lingouri din joc, itemele ful sunt valoroase, bani se fac doar la farmat sau vanzi ceva upgrade, nu se gasesc la cetateanu turmentat.

| Dutu1231231 explică (pentru IFlorin97):

PVP! Ce ai zis u acolo e PvM Hard