| chivas94 a întrebat:

Ce metin2 stiti care sa te dea lv mare stiti? in afara de hammer pvp2 metin2 astro etc...dau funda la cel mai bun raspuns si inca o intrecare cine imi da un cont pe metin2ro de lv 30{+

7 răspunsuri:
| Cosminutzz22 a răspuns:

Metin2united,european...

| mihaila33 a răspuns (pentru Cosminutzz22):

Mie imi place poza care o ai pe contul tp

u

| TheLoneWolf a răspuns:

Metin2TGA sv1

| PlayBoys a răspuns:

Iti fac eu o lista:
1.Mt2 United;
2.Mt2 Energy;
3.Mt2 pvp mode;
4.Mt2 Hotstyle;
5.Mt2 Apollo
Funda?<

| ReDBuLLitiDAaripi a răspuns:

Stiu eu un metin super tare cu itm mult mai misto decat de cele de pe hammer.se numeste metinyoneis dar e o singura problema este in spaniola...Dar inta sa vezi ca este super misto

| xRevengerx a răspuns:

Mane incearca Metin2 Light e pvp iti da lvl 90 din prima 1kkk doar lvl 127 trebuie sa fac da in 3-4 min il faci in v2
BAFTA SI FUNDA NU? happy