| stanadi2010 a întrebat:

Ce metinuri misto stiti dar va roc metinuri care cresti repede si faci magiile P

Răspuns Câştigător
| Richard_7459 a răspuns:

Am uitat sa-ti dau site scuze :http://orientalmt2.servegame.com/index.php?s=register

3 răspunsuri:
| Richard_7459 a răspuns:

Hammer e misto dar cade loginu din 10-10 min asa ca eu iti propun sa incerci asta e 24/24 tot pvp cu iteme +9la shop king1-2 etc lvl 99 faci in cateva min si lvl maxim e 127

| Richard_7459 a răspuns:

Si am uitat sati mai zic cand faci cont trebuie sa bagi nume cat mai ciudate ca sati mearga.

| stefan2500 a răspuns:

Ar fi unul... care faci lvl 127(maxim) din prima : HammerMt2 ai orice vrei pe el king 1, 2, 3,4 la shops... e cam usor dar
mai este mondial mt2 e tot misto eu am lvl 122 (maxim lvl e 250) mondial nu e chiar asa de usor ca hammer dar e destul de misto!