| raduqu a întrebat:

spuneti-mi si mie niste metinuri misto in romana in care sa cresti repede si sa faci bani repede cam ca metin 2 tim si metin 2 lunaris! dau funda

5 răspunsuri:
| GheorgheDariusAlexandru2000 a răspuns:

Mai stiu metin 2 mage dar maine la 3 merge

| Tedytzu0 a răspuns:

Metin2fun e cel mai ok happy

| RobertRdV a răspuns:

Energy Metin2, Sky Metin2, Asura Metin2 toate sunt hostate!
Sky Metin2 - www.skymetin2.ro
Energy Metin2 www.energymetin2.com
Asura Metin2-http://metin2asura.ro/

| Aryana1999 a răspuns:

HammerMt2 este super tare dupa parerea mea.Te da level 254 direct+armura smarald depinde de caracter, toate +9, trebuie doar sa bonusezi bine armurile in functie de rasa ta.Gasesti pe site Bonus Guide, etc.O sa descoperi tu jocul daca il incerci. Sper sa te ajute raspunsul meu.Bye!

| raduqu explică (pentru Aryana1999):

Ce iti trebuie la calculator sa il pot descarca? ce windous ce alte programe?