| Danzzz55 a întrebat:

Ce MMORPG sa joc? Vreau ceva foarte interesant cu multi playeri.Si daca jucati si voi sa spuneti dc va place happy. Cine tranteste un raspuns gen Metin2 sau 4Story mai bine tace big grin

5 răspunsuri:
| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Guild wars e bestial, curand apare si Guild Wars 2 si e cel mai votat joc mmoprg http://www.guildwars2.com/en/

| Danzzz55 explică (pentru NoOrdinaryHuman):

Da dar...nu imi convine sa cumpar jocu' laughing vreau ceva free big grin

| Notifikatu a răspuns:

Leauge of legends dai fundita?

| Danzzz55 explică (pentru Notifikatu):

Nu cred ca e om (care se joaca jocuri online) sa nu stie jocu' acesta happy nice try.

| Notifikatu a răspuns (pentru Danzzz55):

Atunci... incearca mafia2 matrix maxpayn2 maxpan3 acu da funda...