| Denis505 a întrebat:

Ce nume as putea da serverului meu de minecraft? vreau un nume tare ....gen evolution sau cv ..sa vie super tare happy funda pentru cel mai fain happy ip server e : 25.136.91.226 si e pe hamachi big grin, daca ma poate ajuta cineva sa-l scot de pe hamachi ma poate contacta la id de mess denismister

3 răspunsuri:
| ErrorFound a răspuns:

QubeWorld
SquareHeads
UnderWonder
QubeGear

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Night Fury, Deadly Nadder, Trakovar, Craft-Mania

| catalyn315 a răspuns:

Asta e cel mai tare big grin : Escensor laughing vezi daca iti place, daca nu. vezi asta: NewGeneration