| Viitorulapropiat a întrebat:

Ce parere aveti? Au meritat 2400 de lei? Vreau si niste jocuri care merg ok.Processor Intel(R) Core(TM) i3-5005U CPU @ 2. 00GHz

Video Card Intel(R) HD Graphics 5500

Video Card #2 NVIDIA GeForce 920M

RAM 8.0 GB

Operating System Microsoft Windows 10 (build 14393), 64-bit

3 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Sincer, cu 2400 de ron puteai sa-ti faci un sistem care sa te ajute mai mult in jocuri decat laptop-ul asta. 920 e destul de slab, era bine daca aveai macar un 950 si o frecventa mai mare la cpu.

| Viitorulapropiat explică:

Jocuri destui de noi, gen gta... nu stiu exact daca mi dyce

| BogdanBz a răspuns:

Pai ce gen de jocuri cauti? Cauti jocuri mai noi, cu grafica mai avansata sau conteaza mai mult un joc cu poveste super smechera?