| thecosminel a întrebat:

Ce parere aveti de pc? Se imbiba piesele bine si cum merg jocurile (gen pugb, battlefield, gta5)?
https://www.pcgarage.ro/......t/3351144/

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La şase mii şi ceva de lei, va fi o asevărată rachetă nu doar PC pentru jocuri

| thecosminel explică (pentru sierra1):

Da. Dar ar fi bune piesele?

| sierra1 a răspuns (pentru thecosminel):

Da Cosminel

| ΣηJΦY a răspuns:

Piesele sunt ok dar parerea mea e ca l-ai facut prost si alandala.Ai pus cooler de 5 milioane desi nu se vor incalzi extrem de tare componentele tale, si ai pus placa video de 20 de milioane, insa ai ales un monitor amarat de 5 milioane, plus ca ai doar 8 gb ram. Ceea ce vreau sa zic e ca te-ai axat foarte mult pe placa video desi nu conteaza numai ea.