| SexyBlue a întrebat:

Ce sa aleg pe mt 2 ro sura sau war? daca war mental sau aura? si daca sura bm sau am? vreau sa fie la lv mic bun pvm si la lv mai mare si pvp. dau funda! argumentati!

Răspuns Câştigător
| єχcєєℓ a răspuns:

Aș zice sura arme magice.E bun pvm, cât și pvp.Crește ușor, rupe în dueluri de la 65+ și cărțile nu sunt așa scumpe ca la războinic.

4 răspunsuri:
| DarkLaden a răspuns:

1.Sura bm
2.nu am inteles

| complicata2002 a răspuns:

Sura, arme magice, este mai bun. Atat pvm cat si pvp. Sper ca te-am ajutat.

| AlexSarariu a răspuns:

-Si eu zic tot war mental e super. Rezisti cu el pe la lvl 25-30 si bati la orci in prostie. Faza e ca sura este cel mai bun caracter pvm. Dar cum ai zis si tu vrei unu care sa creasca usor in pvm de la lvl mic. Sura este foarte bun da abia de pe la lvl 40 incepe sa se ridice. Deoarece atunci isi face al 2-lea m la armura vrajita si isi face armat, ca fara armura vrajita care da cat de cat aparare nu ai ce face in pvm degeaba bati 7-8 grupe repede daca primesti mai mult damage decat provoci. Uita-te pe ghiduri la war mental si o sa vezi cat de ieftine sunt cartile si itemele. Mentalul e foarte bun si in pvm si in pvp te sfatuiesc si alegi war mental. Multa bafta!

| AslTracker a răspuns:

War Mental.Ai mai multe motive sa alegi un war decat un sura:
Warul mental rezista mai bine la monstrii decat sura.Cand ai atins levelul pe care il vrei, il poti face usor PVP avand in vedere ca are cel mai bun skill Atacul Spiritului,