| Anoniim18 a întrebat:

Ce sa fac daca in sims mi-a ramas un om blocat pe un obiect si deja am salvat jocul... am auzit ca exista un cod cu care pot sterge obiectele in folosinta dar nu il gasesc ma puteti ajuta? sad

4 răspunsuri:
| XPrototypeX a răspuns:

Ce versiune a simsului? Daca ai Sims 3 e foarte simplu. Uite ce vei face:intra in joc si apasa Ctrl(stanga)+Shift(stanga)+C si iti va aparea o consola acolo sus.Acolo sus tu vei scrie:testingcheatsenabled true, apoi vei tine apasat Shift(stanga) si vei da click pe objectul dorit si iti va aparea o optiune:Object... vei da acolo si apoi Delete.
Bafta! Funda?

| Anoniim18 explică (pentru XPrototypeX):

Am sims 2 blushing

| Anoniim18 explică (pentru XPrototypeX):

Eu cred ca o sa ii omor ca am sims 2 si ma enerveazaaa daca scot familia din casa s-ar putea sa mi se duca si mobila si mi-e lenee sa o mai fac o data laughing)

| Ironicul205 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat si chiar as vreaa sa stiu cum sa-l deblochez, mai ales ca s-a blocat pe patul copilului si imi moare copilul rolling on the floor)))) big grin