| pisicuta2001r a întrebat:

Ce se intampla atunci cand descarci ceva ce nu este gratis de pe Internet?

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Il folosesti o perioada de timp (daca este vorba despre un joc, o aplicatie) dupa care trebuie sa il cumperi (perioada de timp este limitata), cu alte cuvinte este o aplicatie trial.

5 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Intri in puscarie. Daca ai facut asta, mai bine ai fugii din tara!

| DeliaDelii a răspuns:

Nu poti descarca ceva care costa bani daca nu platesti online cu cardul sau paypal... happy

| pisicuta2001r explică:

Voi va bateti joc de mine? thinking

| Magnifico a răspuns (pentru pisicuta2001r):

rolling on the floor

@Vladut,bun sfat sa inteleg ca ne scrii din Italia?

@pisicuta, ai gresit emoticonul laughing, in legatura cu intrebarea nu e o problema asa grava laughing

| Skifer a răspuns:

laughing Ma voi il speriati.
Ce sa se intample omule?
Sunt sute de mii de oameni din Romania care descarca jocuri gratis care trebuie cumparate. Asta inseamna piraterie.
Te poate prinde doar daca te spune cineva la politia internetului, Dar nimeni nu se chinuie cu asa ceva, nu vei pati nimic big grin.