| Pandaaaaaaaa a întrebat:

Ce servere de metin2 stiti? daca se poate pvp easy

5 răspunsuri:
| razvanme87 a răspuns:

Cel mai nou metin 2013 PVP-PVM cu rate de 800% yang si pade 800% XP se numeste metin2akyta!
FUNDA?

| Pandaaaaaaaa explică (pentru razvanme87):

Il testez mai tarziu acum fac teme big grin, daca imi place iti dau funda

| razvanme87 a răspuns (pentru Pandaaaaaaaa):

Sau daca vr un metin mai populat metin2zyntherion daca e hai pe reg albastru si te cresc iti dau itm iti prez sv daca vr ma cheama XY sau RoBoTzElU
P.S:am lv max adica 250 sau daca vr mai multe informatii adauga-ma razvanme87@yahoo.com
FUNDA?

| Pandaaaaaaaa explică (pentru razvanme87):

Ce rasa imi recomanzi pentru acest server?

| Pandaaaaaaaa explică (pentru razvanme87):

Frate, cand intru imi da ceva de genul : ''Microsoft Visual C++ Error'' si m-a scoate de pe server straight face si trebuie sa intru pe alt CH si nici asa nu e sansa prea mare sa mearga.