| D33jayDany a întrebat:

Ce servere de minecraft romanesti stiti da sa fie tari si sa fie non-stop pornite.Dar sa nu fie acestea:
LcsNet
McRomania:Oricare
SaveG
DynamicSpace
Mc:RSS
GoldCraft

11 răspunsuri:
| Fl4sh3rON a răspuns:

Nu sunt sigur daca sunt deschise toate non-stop dar poti sa te uiti: http://www.tpu.ro/timp-liber/ce-servere-de-romani-la-minecraft-stiti/ sper ca te-am ajutat.

| GirlAlexia a răspuns:

Puneti versiunea 1.4.6 ca e 1.4.5 plss

| pickolo a răspuns:

Salut! Este 1 server super misto! Este non-stop! Admini si playeri de treaba! Alaturate acum serverului Rocraft.lgz.ro! NOROC!

| lexualex11 a răspuns:

Hey stiu ca e de mult raspunul (cam anul trecut laughing ) dar poti sa imi spui cum vb pe site ca nu am cont si nu prea pot sa vb sad

| BloodyFace a răspuns:

Mc.GodLike.Ro >>>Intrati

| Valy232 a răspuns:

Salut va invit pe serverul meu de minecraft 1.5.2
name:minecraft
ip:25.62.131.20
pentru a intra scrieti pe sv la chat /setpassword xxxxxxxx (unde e xxxxxx puneti o parola personala!)
dupa aceea de cate ori intrati pe sv va trebuii sa dati /login si parola personala!
va astept!

| fAnt0m1tzA a răspuns:

Intrati pe sv meu! 93.114.82.231 este hostat! daca intrati primiti 2 protectii de diamant! sv ii super tare! va astept cu mare placere!

| cristimini a răspuns (pentru fAnt0m1tzA):

Care e parola?

| sebiceltare a răspuns:

Vrei cel mai tare server din lume sv.4gaming.org nu te plictisesti niciodata cand te baga la parnaie toti fac caterinca si admini cateodata incalca regulile ca sa dea itm!

| Vararu_Andy_1979 a răspuns:

De **** nici nu il gaseste

Răspuns utilizator avertizat