| stelta14 a întrebat:

Ce servere de Minecraft survival economy stiti? vreau un server de survival unde pot acumula bani si sa pot pune protectii

4 răspunsuri:
| darkwisper a răspuns:

Asa imi fac eu serverul, daca vrei sa joci cand il deschid, da-mi mesaj privat pe TPU. Forumul e FunBuild.enjin.com

| stelta14 explică (pentru darkwisper):

Eu nu pot sati trimit mesaj privat (apare ca sunt membru junior pe tpu si nu-ti pot trimite pm), oricum as vrea sa joc pe el cand il deschizi

| darkwisper a răspuns (pentru stelta14):

Scrie-mi id de skype si vorbim acolo. Forumul meu este FunBuild.Enjin.Com

| maxbio a răspuns:

Eu iti recomand serverul play.minecraft-romania.ro Este exact genul de server pe care il vrei tu.