| Robert_Ionita_1990 a întrebat:

Ce unitate de pc imi puteti recomanda sa fie pana in 3500 de lei si sa mearga orice joc la calitate maxima.

Răspuns Câştigător
| CPAElites a răspuns:

Fifa 16 cu toate setarile date la maxim si rezolutia full hd - va folosii maxim 40% din puterea sa de calcul

GTA 5 - Setarile date High spre Ultra vei scoate 60 fps-uri cu rezolutia data pe full hd!

Oricum este peste orice pc pre-asamblat care il gasesti in magazin in acel buget!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Robert_Ionita_1990 explică:

Si crezi ca merge la capacitate maxima fifa 16 sau gta v cu componentele care mi le-ai aratat?

| CPAElites a răspuns (pentru Robert_Ionita_1990):

Fifa 16 cu toate setarile date la maxim si rezolutia full hd - va folosii maxim 40% din puterea sa de calcul

GTA 5 - Setarile date High spre Ultra vei scoate 60 fps-uri cu rezolutia data pe full hd!

Oricum este peste orice pc pre-asamblat care il gasesti in magazin in acel buget!