| vladvlad9812 a întrebat:

Ce versiune java imi trebuie pentru Minecraft 1.1? fundahappy

Răspuns Câştigător
| SomeOne_1942 a răspuns:

Intotdeauna cea mai noua versiune de java este recomandata pentru majoritatea aplicatiilor. o poti descarca de aici: www.java.com

1 răspuns:
| TZi a răspuns:

Salut,
In principiu daca ai instalat JAVA pe calculator ar trebui sa mearga fara probleme, insa asa cu zice si "SomeOne_1942" cel mai bine e sa instalezi ultima versiune de JAVA disponibila care este Version 6 Update 30.
Uite aici link-ul direct pentru a instala Java:
http://www.java.com/en/download/index.jsp