| Bernard_Alexandru_1996 a întrebat:

Cine Stie Un Joc Asemanator Cu Minecraft, Cam La Fel, Dar Sa Nu-i Trebuie JAVA (orice versiune nu imi merge)?

Răspuns Câştigător
| rouzilidia a răspuns:

E pe facebook iland este ca minecraftul nu-ti trebuie java e online

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Varsson a răspuns:

Terarria

| Giozy a răspuns:

Poate dacă vrei Block Story.

| Bernard_Alexandru_1996 explică:

Si mi-am cumparat PC nou, iar acum imi merg in totalitate toate jocurile, chiar si LOL, si multe altelewinking Dar multumesc si lui rouzilidia pentru ca chiar am jucat asa oleaca

| mihaiboss11 a răspuns:

laughing) serios, bai frate sunt jocuri mult mai tari decat minecraft sau teraria.

Scz cred ca nu stiai ca au aparut jocuri 3D!