| Pandaaaaaaaa a întrebat:

Ce ziceti? O sa-mi mearga GTA IV, am asa :

Procesor :AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4400+ 2. 30GHz

RAM: 1.00 GB

Sitem pe 32 biti

Astea le-am luat din My Computer..., sper ca v-am dat destule detalii pentru a va da seama daca merge sau nu.

Răspuns Câştigător
| krysty199 a răspuns:

Salut nu prea ssunt sigur ca o sa-ti mearga din cauza ramului pentru ca e prea mic dar incerca si vezi apropo ce windows ai

2 răspunsuri:
| Pandaaaaaaaa explică:

Pai cum, pe windows 7 merge mai greu? ca eu 7 am

| doarintrebatima a răspuns:

Iti va mereg ca incetiti dar va mereg nu te speria Iti va merge si pe windows Xp daca ai (eu am avut windows Xp si mi-a mers GTa iv)