| suntperfect a întrebat:

Ce ziceti, oare placa asta video msi gt 630 4gb va duce toate jocurile din 2012 la detalii medii spre hig cu un procesor Intel core 2quad q6600 2.4ghz,4gb ram ddr2?
Monitor Samsung ssync master 953 ns, max 1360x768.

2 răspunsuri:
| Ionut1222 a răspuns:

Eu sincer sa fiu iti vor merge foarte bine la o grafica medie!

| suntperfect explică (pentru Ionut1222):

Dar ce zici, placa asta de baza asrock g31m-s suporta procesorul care l-am zis mai sus? Intel core 2quad q6600 2.4ghz.Inca nu l-am cumparat, vreau sa fiu sigur ca e bun de gaming si ca suporta placa mea de baza, vad ca multi mi-au spus ca e bun de gaming ramane de vazut daca suporta sa unu!