| raza_4821 a întrebat:

Cei care joaca metin2 ati putea sa imi spuneti cum sa fac multi yang?

3 răspunsuri:
| aLyN_4462 a răspuns:

Cu hack nu se poate pentru ca nu exista eu iti spun ca trebuie sa stai la metine de 40+ unde cade SS (SS se da cu 10kk) sau in DT

| Cipi65 a răspuns:

Pescuit metine de lvl 45+(la alea pica ss) dt v2 pica iteme bune pe care le poti vinde v3 si v4 si inca o metoda mai grea sa spargi conturi

| razvyx a răspuns:

Vreti un site de unde puteti primi pentru prima oara gratis yang? daca da esti bine venit pe situ nostru http://free-yang-mt2.yolasite.com/