| angelo200 a întrebat:

Cere stie niste comunitati de CS (counter-strike)?

74 răspunsuri:
| CrazyStrike a răspuns:

Comunitatea SKZ a renascut! http://www.skz.ro/
Stai, stai! Am uitat sa iti zic:
Cautam:
-Staff activ (*)
-Clanuri (*)
-Servere de orice tip. (*)
Te asteptam pe cea mai frumoasa comunitatea de gaming. :>
Sigur nu o sa regreti!
Da massul mai departe daca vrei! Multumesc :-bd

| yonutz04 a răspuns:

Http://raii.ro/forum/member.php?action=register&uid=570 sau connect vip.raii.ro! nu o sa iti para rau atata timp cat nu vei folosi coduri sau alte magarii de genul! GO GO GO!

| dcdavids a răspuns:

Cutitarii

| TeOLica a răspuns:

Cel mai Noua si Originala Comunitate de Gaming->>www.bemgaz.ro/forum

| Alexoriginalu a răspuns:

Poftim http://xstrike.pro/
Nu va speriati de numele domeniu-lui, nu este un domeniu gratuit, costa mult mai mult de cat.ro :) Am vrut ceva "PROFESIONAL" de aici am ales.pro :)
Va recomand cu caldura http://xstrike.pro/

| Anonnnnimus a răspuns:

Cea mai tare comnitate este mevid.ro/forum Intrati si nu veti regreta.

| tibidede a răspuns:

Www.bladecs.ro
ts.bladecs.ro

aceasta comunitate are protectie asuprea datelor, flooding, administreaza servere, ofera servere, cauta staff, ofera admin, sa-mp servere, ofera grade, beneficii si altele. este o comunitate decenta cu bun simt. totul depinde de voi unde va cazati :D

| Geto201 a răspuns:

Uite aici o comunitate deschida 2014

http://designanywhere.ro/forum

| iRonicGS a răspuns:

- Salut, comunitatea GlobalStrike.Ro.
- Este o comunitate noua deschisa in 2014
- Forum : http://globalstrike.ro/
- Avem 3 servere : 1 server de TeamSpeak3 si 2 de Cs 1.6
- Cautam staff activ care sa ajute la popularea comunitatii

| GaBByzZuuuuuu a răspuns:

Salut cele mai bune si populate comunitati dupa mine sunt: InDungi, LaLeagane, Mevid, CSATOMIK, Devilx, RANGFORT, Freakz astea sunt dar sunt o gramada dar astea sunt cele mai bune.winking.

| TeoImpuls a răspuns:

WWW.POWERGAME.RO Comunitate cu un viitor frumos in fata. Suntem in curs de dezvoltare, recrutam staff / designeri / clanuri / servere!
Mai nou, primele 5 cereri de admin pe cs.powergame.ro vor fii acceptate direct!

| Mateas_Mario_1989 a răspuns:

Cautam staff matur si activ si servere pe opticons.net!

| tigare a răspuns:

http://www.mevid.ro/site una dintre cele mai bune comunitati din Romania. Daca simti ca vrei sa faci parte dintr-o comunitate adevarata ai ajuns unde trebuie, viziteaza-ne pe http://www.mevid.ro/forum!

| MaDuTzZuL a răspuns:

? PlayTecuci CommuniTy?®

? Salutare națiune vă așteptăm pe comunitatea noastră de jocuri.

⭐ACUM ȘI DOMENIUL
PlayTecuci.Ro

? Portal: www. PlayTecuci.Ro/forum
------------------------------
? SERVERE ONLINE:?
------------------------------
? SERVERE VOCE
? Ts. PlayTecuci.Ro

------------------------------

? SERVERE SA-MP
? samp. PlayTecuci.Ro

------------------------------

SERVERE
? COUNTER-STRIKE 1.6
Cs.PlayTecuci.Ro (Respawn)

------------------------------

? SERVERE MINECRAFT
Mc. PlayTecuci.Ro
?(IN LUCRU)
------------------------------
Panel: http://PlayTecuci.Ro/Panel
------------------------------
?:Recrutăm
✅:Servere Cs1.6
✅:Servere Sa-Mp
✅:Servere Minecraft
------------------------------
ℹ:Ce Oferim Noi? :
✅:Dns
(ex: nume.Tecucy.Com)
(ex: nume. PlayTecuci.Ro)
✅:Categorie pe forum
✅:Suport Online 24/7
✅:Boost-uri săptămânale la serverele CS
------------------------------
-comunitatea organizează evenimente săptămânal cu multe premii!
------------------------------
? RECRUTĂM:
? Staff forum?
? Desiger Forum?
? Uploder?
? Mapper-i?
? Agenți?
? 5 Admini Activi (sa-mp)

? DISTRIBUIE ȘI TU MAI DEPARTE!

| viruSaceS a răspuns:

Http://www.laleagane.ro/forum/ este una din cele mai mari comunitati din Romania,iar multe servere din aceasta sunt in topuri, sau daca vrei si altele dai un search pe google, bafta!

| TySy a răspuns:

Salut!
RODEVIL We Make The Difference va incanta cu noul forum http://www.rodevil.com/forum
Aici veti gasti :

| wick a răspuns:

Www.xtremeplay.ro
Comunitate serioasa

| H4cK3RuL a răspuns:

Www.Real-Arena.com - O comunitate mica dar serioasa si cu vechime.

| H4cK3RuL a răspuns:

Www.Rea-Arena.com - Destul de interesanta comunitatea.

| H4cK3RuL a răspuns:

Www.Real-Arena.com - Una dintre cele mai serioase comunitati.

| H4cK3RuL a răspuns:

Www.Real-Arena.com - O comunitate pentru toti.

| H4cK3RuL a răspuns:

Http://www.real-arena.com - O comunitate pentru toti.

| Snnk a răspuns:

Salut, te asteptăm pe www.rodevil.com / Facebook - https://www.facebook.com/......0602375203 (mai multe detalii pe forum, mă găsiți sub numele de Snnk ) Căutăam STAFF ACTIV si SERVERE

| Andrey_Alexutzzu_1998 a răspuns:

Cauti o comunitate serioasa si de lunga durata? Comunitatea Mascatii.ro iti sta la dispozitie! Vrei nu vrei, tot la noi ajungi!

Comunitatea Mascatii recruteaza:

- Servere CS 1.6
- servere SA:MP
- Servere Minecraft
- Servere L4D2 / TF2
- clanuri (in viitorul apropiat)

Recrutam staff:

- Moderatori
- Designeri

Comunitatea noastra pune la dispozitia serverelor:

-DNS: NUME. Mascatii.ro
-Categorie inclusa pe forum.
-Acces total la categoria dvs.
-Gradul Manager Server
-Accese de moderare.
-Support Tehnic 24/7
-Optimizare Server
-Scriptare / Modificare Plugin-uri
-Fixarea eventuala a serverului (depinde de joc)
-Sugestii.

Forum: www.mascatii.ro

| tpuuser41 a răspuns:

Www.csclasic.ro - Counter-Strike Clasic
Găzduim servere de Counter-Strike, Afiliăm servere de CS/CSS/CSGO/HL.
Mai multe informații pe forum: www.csclasic.ro/forum sau la ID-ul de messenger csclasic@yahoo.com