| anonim_4396 a întrebat:

Cine a jucat Stalker? imi puteti spune cum sa trec de primele misiuni?

Răspuns Câştigător
| IonutH98 a răspuns:

Am jucat doar stakler shadow of cernobyl e foarte misto jocul si ti-l recomand daca ai sange in instalatii laughing e destul de usor daca stii sa ochesti tinte in miscare si sa le omori totodata, iar primele misiuni sunt ca niste tutorialuri in care iti faci primele iteme si umplii campiile de cadavre doar te ascunzi, mergi pe ctrl si tragi in tot ce miscawinking Bafta!

| anonim_4396 explică (pentru IonutH98):

Paii, usor de zis, greu de facut. ca atunci cand ajung la turn, se anuleaza misiunea. ce sa fac?

| IonutH98 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca imi zici cum se numeste misiunea iti spun ca asa nu stiu pe unde esti ca am jucat de mult acest jochappy

| anonim_4396 explică (pentru IonutH98):

Clear Sky. Cred ca asta e misiunea, sunt incepatoare...

| IonutH98 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai ajungi undeva unde ii o casuta si un turn radio sau ceva acolo nu?

| anonim_4396 explică (pentru IonutH98):

Da... acum am mai jucat si am gasit o echipa si sunt unii rai cred ca reusesc sa-l trec. mersi pentru tot.

| IonutH98 a răspuns (pentru IonutH98):

Pai te urci in turnul ala acolo mai e unul dupa care astepti acolo pana vin niste bombe si ala moare iar tu lesini si te trezesti din nou in baza apoi vezi ce iti zic aia sa faci si ajungi din nou la un turn cu banditi daca nu gasesti uitate pe internet si vezi ce fac si aia;) https://www.youtube.com/watch?v=RtlUygwyX2Y