| dariuswar121 a întrebat:

Cine are Hamachi si este dispus sa intre pe un server de minecraft?
Va voi da builder si ma vei ajuta cu construitul.
Peste maxim o luna voi deschide severul pe ip.
Cand voi deschide serverul va voi da un grad mai mare celor cre ati muncit.
Dac doriti sa intrati pe server scrieti un commentariu cu "eu"
Ip-ul vil voi da intr-un comentariu dupa ce se va strange macar un comentariu cu "eu"
Primul comm cu :"eu" va primi funda

5 răspunsuri:
| VladVladut1998 a răspuns:

Pai eu as fi dispus sa te ajut serverul o sa fie cu cont premium?

| VladVladut1998 a răspuns (pentru dariuswar121):

Ok atunci eu pot sa te ajut da-mi IP si o sa incerc.

| dariuswar121 explică (pentru VladVladut1998):

Stai putin ca mai am un prieten si vreau sa-l intrebsi pe el

| VladVladut1998 a răspuns:

Ok eu manainte am intrat pe server dar e cam "chel"