| RollingInTheDeep123 a întrebat:

Cine imi da niste servere de metin dar nu vreau tim sau united,ceva mai nou, de anul asta daca se poate sa imi lase si linkul de unde il pot downloada,

1 răspuns:
| AlExFr3Sh a răspuns:

Frate iti dau cel mai tare metin dupa mine. www.dinamik.ro/mt2gs evente unu dupa altu sambata si duminica. gm prietenosi itm tari,. si altele acolo am numele Al3xFr3Sh... sunt nija de lvl 90. propun reg blu. e cel mai tare. a da si mai am un cont da e red:(( e de lvl 127 nume BlEssMe2 bft la jucat e bun rau:) funda