| DjMud a întrebat:

Cine imi da si mie hack-ul acela de mt 2 care le dadeam la unii pe mess scriau id-ul contului si parola si apoi mi sa trimitea id si parola lui de 100 de ori

5 răspunsuri:
| Cristy990 a răspuns:

Hack-ul pe care il cauti se numeste keylogger, cauta mai multe pe google(parca era bandjo keylogger sau asa ceva)

| DjMud explică (pentru Cristy990):

Imi poti da un link?

| DjMud explică (pentru Cristy990):

Da-mi un link te rog! Si primesti funda!

| Cristy990 a răspuns (pentru DjMud):

Nu am gasit keylogger-ul Banjo dar am gasit emisary, il redenumesti astfel incat sa iti pacalesti victima si succes big grin

Nu pot pune adresa dar cauta pe net download emissary keylogger,

| DjMud explică:

May plizz da-mi un site
ca eu nu gasesc