| Radu9 a întrebat:

Cine imi da si mie hack yang mt2 ro sau macar un link.

Răspuns Câştigător
| zKw a răspuns:

// LINK ACTUALIZAT \\
Linkul de Download: http://secretemetin2.blogspot.ro

Cum functioneaza hackul?
Hackul pur si simplu face o munca de GM: se conecteaza in Navicatul serverului, cauta usernameul apoi modifica valoarea banilor (Yang).
Cei care au server sau au mai fost GM/SGM/GA pe un server de Metin stiu la ce ma refer. Daca cineva este interesat de codul sursa al programului sa ma contacteze pe yahoo messenger: mihaiz2008.

Sper sa va placa. Have Fun!

2 răspunsuri:
| Andres8In a răspuns:

Salut! Daca mai esti interesat, uite un site de yang hack: metin2royang999.yolasite.com

Este un site foarte simplu, orice jucator de metin se descurca big grin Bafta multa, si funda daca esti multumit!
Salut

| Andres8In a răspuns (pentru Andres8In):

Inca ceva, daca nu iti merge din prima, s-ar putea sa ai bug, la fel ca mine...asa ca incearca din nou, cu un cont de level 25+, la astea merge mereu.