| Ştempel_Erik-Michael_2000 a întrebat:

Cine imi da si mie niste servere de minecraft 1.5.2 cu protectie sau fara?

Răspuns Câştigător
| Junie_Alex_2000 a răspuns:

Te-ai plictisit de comunitatile fantoma care dispar dupa cateva zile, server-ul 93.119.26.2133:7777 este administrat de mine, GameMod-ul este asemanator "bugged" sunt in cautare de helperi, lider si pleyeri activi. Astaza in data de 25.12. 2014 este Deschiderea server-ului inca de acum. Sunt foarte multe eventuri programate care constau in Bani, masini si la 30/50 de pleyeri 20pp pentru tot server-ul. Va astept cu Drag Si Craciun Fericit!

2 răspunsuri:
| Lut_Kanni_1996 a răspuns:

1.Craftworld Acestea sunt servere straine!
2.Royal Craft
3.SmSm Craft

| Junie_Alex_2000 a răspuns:

HostName: Dailygame RPG 3l Server on /bonus /getgift
Address: 46.102.116.18:7777
Players: 5 / 100
Ping: 16
Mode: dailygame v3.3.3
Language: RO/EN

La 20 online alegem liderii la factiunile care nu au, la 30 online alegem 2 helperi si la 35 online alegem un admin.

Va asteptam pe server.