| Cipri10012 a întrebat:

Cine imi da si mie un cont de DarkOrbit cu goliath, pet si lansator de rachete?

5 răspunsuri:
| Cipri10012 explică:

Nu merg ma

| Giku35 a răspuns (pentru Cipri10012):

Eu am 2 conturi DarKorbit dar din pacate am pierdut Goliatul ambele is de lvl 15 inca putin si 16 unul are pet lvl 5 16 lf3 au ambele... deci cam atit...

| JoKeRuUu a răspuns:

Iti dau eu unu id:bogdanbog5 parola:654321654321 daca nu adi27 jokerutzuu

| Giku35 a răspuns:

Eu am 2 conturi de DarKorbit doar ca din pacate am pierdut goliatul la ambele is de lvl 15 inca puti si trec 16 la unu din ei am pet de lvl 5... unu e cu 5 iris altu cu numa 2.16 lf3 deci cama tit.

| gamesmother a răspuns (pentru Giku35):

Imi dai si mie unul?
id:stefy_roby_112yahoo.com