| fotbalmessi a întrebat:

Cine imi da si mie un link de hack de goalunited? Un hack de money sau GU nu conteaza dar sa nu-mi ceara sa completez ceva.plzzzzzzzzzzzzzzzz
Funda si 3 euro pentru un hack bun

2 răspunsuri:
| JohNNNyy a răspuns:

Buna!
Un prieten bun care joaca acest joc browser mi-a spus ca acest site este facut de o echipa de hackeri din San Francisco care au reusit sa sparga firewall-ul celor de la Goal United.
Eu nu joc GU dar un prieten poate garanta. Dureaza ceva pana sa iti intre stelele deoarece se face manual.
http://gustars.yolasite.com
Noroc!

| Ro_Bertho_1992 a răspuns (pentru JohNNNyy):

Nu mai minti! In mod normal cere doar numele nu si parola si nu primesti nici o stea!