| Andrei_Murariu_1999 a întrebat:

Cine imi da si mie un metin2 cu otel la magazin din care sa evolueze posedata sau king si battle tot la maga si sa evolueze pana la lvl 250 si rate mai marisoare ceva de genu metin2 mage daca gastiti va dau funda!

Răspuns Câştigător
| bosuletzu2002 a răspuns:

Salut Andrei big grin! Iti dau eu un metin foarte frumos.Se numeste Metin2CX.Scrie pe google Metin2CX si dai pe primu.Are otel la magazin, otravita si batalie si la a treya evolutie iti trebuie materiale mai scumpe de ex gheare si balante... Sper sa-ti placa. Funda te orooog :!sad

| Andrei_Murariu_1999 explică (pentru bosuletzu2002):

Merci din suflet ai funda big grin este frumos

| bosuletzu2002 a răspuns (pentru Andrei_Murariu_1999):

Npkwinking

5 răspunsuri:
| Dragonel a răspuns:

Metin2Energy

| KillerMan123 a răspuns:

Metin2 Tiber www.tiber-mt2.ro e foarte tare si eu ma joc :D. Funda?

| qpkiiiD a răspuns:

Metin 2 evolutin funda?