| iuliana2002 a întrebat:

Cine imi da un cod webkinz nefolosit sau un cont mama mi-a cumparat 2 webkinji dar cineva mi-a aflat parola si codul si nu am mai putut sa intru pe webkinz ma puteti ajuta imi dati un cont dar nu de pe net nu conteaza un cont adevarat nu de proba ca de proba nu poti sa faci multe va rog nu conteaza sa fie cu un animalut nu conteaza doar sa mearga si sa fie afevarat sau un cod nefolosit cu codul cer prea mult vreau un animalut plizz! va dau adresa mea de e-mail cojocaruiuliana_2002@yahoo.com plizzzzzzzzzz! dau si funda scrieti il vezi in mesaj si va dau funda. si sa mearga plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Ce vina avem noi ca ti-ai pierdut tu contul? Cat despre codul webkinz nefolosit... poti sa astepti mult si bine. happy

| iuliana2002 explică (pentru Ronnix):

Dar imi poti ca un cont dar nu de pe net?

| iuliana2002 explică (pentru Ronnix):

imi poti da un webkinz dar nu de pe net?
plizzzzzzz!