| adiboss34 a întrebat:

Cine imi dai si mie un cupon code pentru marvel heroes

8 răspunsuri:
| adiboss34 explică (pentru Petrica44):

Cupoanele este pentru marvel heroes
?

| Petrica44 a răspuns (pentru adiboss34):

Pai tu crezi ca ti-am trimis "cupoane pentru pensionari?"happy
Normal ca pentru marvel super hero, sunt.

| adiboss34 explică (pentru Petrica44):

Da nu merge cupoanele dc nu merge?

| adiboss34 explică:

Ba eu am zis pentru marvel heroes nu pentru marvel super hero sqad

| Petrica44 a răspuns (pentru adiboss34):

Primul link este pentru m.h.,iar al doilea este pentru m.super h. Functioneaza ambele, le-am probat inainte sa le trimit.

| adiboss34 explică (pentru Petrica44):

Eu am pis comeback3 si mu merge zi-mi si mie un cod bun plis.

| adiboss34 explică (pentru adiboss34):

Ma ce mi- ai dat aici trebuie sa dau god cod ca sa mearga zi ca nu merge nici un cod le-am incercat pe toate.