| DifferentBoy a întrebat:

Cine imi poate da un cont de goodgame empire cu lvl mai mare de 10

5 răspunsuri:
| alexandru20125ak47 a răspuns:

Iti dau un cont de lv 26>rubine nu sunt...am cheltuit pe 200 soldati camuflati >galbeni 81627>soldati cu tot cu avampost=1736>500 la un avampost si la celelalt la fel>736 la castel

| sabbb a răspuns (pentru alexandru20125ak47):

Si ce vrei pe el daca il mai ai?

| ggempire a răspuns:

Iti dau eu unul lvl 26, cu 1000 rubine, 11000 de galbeni; pentru o incarcare de 12 euro pe Vodafone. Vrei?

| DifferentBoy explică (pentru ggempire):

Ok! Sunt de acord! zi-mi nr de telefon! Nikul de la joc si parola!

| ggempire a răspuns (pentru DifferentBoy):

Imi dai codu de reincarcare, ca-mi incarc eu telefonul. dar acum e lvl 27 am 3000 rubine, 25000 de galbeni, scrie pe force2empires@yahoo com si-ti dau numele castelului sa vezi. acum am intrat intr-o noua alianta, sunt oameni faini acolo.