| InnocentSin a întrebat:

Cine imi poate da un metin pvp-pvm?! Dar sa fie populat nu sa aiba max 40 de playeri pe el... Un server care sa tina mult si sa fie foarte frumos dar repet sa fie clasic pvp-pvm!

Răspuns Câştigător
| Dehelean_Razvan_1994 a răspuns:

Metinele indicate de YuStyNSHIatAt69 nu sunt faine de ex. pe ro e naspa pentru ca totul e scump si incepi de la 0 cu nimic si itemele sunt excesiv de scumpte. 2 World of metin2 este praf dupa cum ziceam iti esueaza itemele pana in +6 de te doare capu si la +1 sansa e mare sa iti esueze. 3 Gx nu e un sv foarte reusit desi am jucat putin nu e fun deloc. Eu iti recomand sa joci metin2 Elyps, Metin2 Sony, Metin2 old times(Staff ff prietenosi). Funda?

1 răspuns:
| YuStyNSHIatAt69 a răspuns:

World of metin2, metin 2 ro, metin2gx ec