| wowmentol2 a întrebat:

Salutare!
Caut pe cineva sa aiba server de cs clasic cat de cat populat sa caute owner.
Joc cs de 6 ani am experienta amx 4 ani am avut servere si am fost owner pe mai multe.
O sa ajut la server cu playeri,pluginuri, intretinere server si altele doar sa-mi dea owner.

2 răspunsuri:
| AldeaAlexandru a răspuns:

Wars.evilzcs.ro
Se cauta admini, dar nu prea este populat, deoarece nu sunt multi admini ca sa schimbe mapa si e bavaria, assault, dust2 cand sunt 2-2 playeri
Dar daca sunt admini online se strang si 7-7

| wowmentol2 explică (pentru AldeaAlexandru):

Deci eu vreau owner.
Serverul il populam noiwinking trebuie doar sa ne ocupam putin de el