| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate gasi un PC cu aceste specificatii?
(Nu neaparat si cu aceeasi carcasa)
• Hard disk Western Digital 500GB SATA-III 7200 rpm 64MB Caviar Blue
• SSD Kingston 120GB SATA-III 2.5 inch V300
• Sursa Super Flower SF-500P12A(M) 500W
• Procesor Intel Core i5 4690K 3. 9GHz - Turbo Mode
• Placa video Gainward GeForce GTX 960 Phantom 2GB DDR5 128-bit
• Carcasa NOX NX200
• Placa de baza GIGABYTE GA-H97-HD3
• Memorie Corsair Vengeance 8GB DDR3 1600MHz CL9 Dual Channel Kit

Răspuns Câştigător
| maxbio a răspuns:

Mai bine faci un wishlist si bifezi o casuta cu asamblare (pcgarage)
Nu are rost sa iei un pc preasamblat daca tu deja ti-ai facut un plan.

| Alin1423 a răspuns (pentru maxbio):

Mersi de sfat! big grin Scuze ca am dat funda doar acum numai ca nu am mai intrat pe cont de mult timp...

2 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Da ce ma tu vrei sa dai niste bani in plus pentru un pc preasamblat? Cand poti sa comanzi componentele de pe pcgarage.ro si au sericiu de asamblare care costa 40 lei