| JokerDeaD a întrebat:

Cine imi poate spune cum rezolv o problema la Need for Speed Most Wanted?
Problema fiind ca am ajuns la nr 4 si nu mai pot intra in garaj, sa intru de unde pot cumpara masini sau unde mi le pot tuna.
Cand ajung cu masina in interiorul cercului galben de la garajul de tunning si apas enter nu se intampla nimic, ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| ShadeAdda a răspuns:

Incearca sa iesi de pe joc si sa intri din nou. Ai ajuns la JV, nu? In mod normal nu ar trebui sa nu te lase sa intri in shop. O fi ceva de la joc. Daca va continua tot asa mi-e ca la un moment dat va trebui sa-l stergi si sa-l reinstalezi, dar asta ar insemna sa pierzi tot ce ai facut pana acum. Faptul ca nu te lasa sa intri in Tunning Shop se intampla la absolut TOATE garajele de acest gen? (stii ca sunt mai multe, cate unul in fiecare regiune de pa harta) sau numai la unul dintre ele? Chiar nu stiu ce ai putea sa faci... Am jucat si eu NFSMW de vreo 4 ori si nu mi s-a intamplat asta. O fi vreun glitch e.e

| JokerDeaD explică (pentru ShadeAdda):

Multumesc pentru sfaturi o sa incerc ce mi-ai recomandat daca nu va merge o sa ma apuc de un alt NFS.

1 răspuns: