| AlexGame a întrebat:

Cine imi poate spune si mie niste CODURI de Metin2Ro dar sa fie de orice level?

Răspuns Câştigător
| savarsit a răspuns:

Ei bine, acum s`a introdus HackShield ...nu mai merge decat un hack: fishbot, dar si la acesta trebuie sters ceva din hs (hack shield ) Din pacate acest hack merge doar pe unele windowsuri...Un sfat nu cauta pe google coduri metin2winking nu gasesti sau ori au virushi ori iti fura cont etc. sper ca te-am ajutat big grin eu am lvl 71 pe metin2ro virgo jinno numele:savarsit

2 răspunsuri:
| alex804 a răspuns:

Uite aici asta merge Bfta la joc! http://mt2-hack-yang.yolasite.com/