| raulneamt a întrebat:

care imi poate zice coduri la metin2ro da nu de gm... funda promit!

Răspuns Câştigător
| L33thaLL a răspuns:

/ski 125 -- nu esueaz fieraru pana la +6 /pkmode 771 nu te poate ataca nici o persoana /sk 59 cand te teleportezi nu-ti ia yang

2 răspunsuri:
| Leanca_Cristi_1998 a răspuns:

Ba exista coduri in metin2ro si pentru playeri cum ar fi /ski 125 -- nu-ti esueaza nici un itm pala la +6

| salut70 a răspuns:

Frate sunt bune codurile dar am facut si eu o prostie aveam lv 45 pe ro earm bun si am bgat un cond de viata si a aflat gm si am banat nu mai flosi