| SyLvYuTzU a întrebat:

Cine imi spune niste private de metin2 care sa cresti repede la shop arme sa ai fms, nimfa, magnetica pana la arme de lvl 65 si la armuri sa ai pana la dga!
Si banii sai faci usor!
Repede daca se poate!

2 răspunsuri:
| sPec1aLxD a răspuns:

Metin 2 United sau Guabina sau Tim happy

| slazzer a răspuns:

Daca vrei sa joci pe un timp mai indelungat si sa fi sigur ca nu se inchide serverul iti recomant www.metin2gx.ro e mai greu un pic nu ai iteme +9 doar pana la lvl 40 in magazin, dar e pus la punct si e tradus 100%, sper ca ti-am fost de ajutor!