| KenaSebi a întrebat:

Cine imi spune un nume de Youtube? Vreau sa prescizez ca fac gaming si nu am un nume dar asa vrea sa nu fie ceva gen "Gamer Andrei" sau ceva de genul, as vrea sa fie un nume original si poate fi si veca inventat, un cuvant care nu exista cum ar fi Baka si ma cheama Sebi poate va ajuta cu ceva!
Funda!

Răspuns Câştigător
| PerPum a răspuns:

Bună! Dacă vrei nume ciudate am eu câteva, și sunt originale (apropo, Baka înseamnă idiot în japonezălaughing
Deci ar fi:
OnionFlash happy
Balors
Aquatic
Fuzuzu :')
Vipolis

Scuze ca-s ciudat, m-au inspirat lucruri din jurul meulaughing))

1 răspuns:
| tzuria79 a răspuns:

Cele mai faine nume pentru un canal de Youtube sunt cele prescurtate, as zice SG, SRG, Splay sau SebiPlay, poti alege o groaza de nume, la fel ar suna bine AnonymousG. Ideea este sa iti placa tie.