| FuNN a întrebat:

Salutare,as vrea si eu niste nume pentru. youtube,un nume pentru. gaming, incat cam toti sa il tina minte si sa pot fi intrebat/strigat asa.
Un tip nu stiu daca stiti are numele NiceIHATEPINK iar toti ii spun PINK cam asa as vrea si eu un nume original si usor de tinut minte, daca stiti va astept cu cea mai mare caldura!winking bafta!
P.S.:Nu uitati ca vreau un nume pentru. gaming/gamer!

2 răspunsuri:
| Buza021 a răspuns:

MonkeysSlayerdevil

| laur4ever a răspuns:

Stiu ca iti trimit destul de tarziu raspunsul, dar am gasit intrebarea si iti raspundtongueune-ti un nume gen DarkPower sau ceva ca cei de la Star Wars!