| AnonymusALLgame a întrebat:

Cine imi zcine niste jocuri foarte faine din toate categoriile cine zice cele mai multe si cele mai faine primeste funda+vot/

Răspuns Câştigător
| Stefan_Amisculesei_1998 a răspuns:

Pai ni fuctie de pc iti recomand jocuriletonguerototype1, prototype2, wolfenstein2, serious sam 3, darksider2.
toate aceste jocuri sunt categorie actiune big grin

6 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna!
Eu iti recomand aceste 2 siteuri care au tot felul de jocuri din toate categoriile posibile :
http://www.gamesgames.com/
http://www.girlsgogames.com/.

O zi buna!

| SSScr a răspuns:

-Far Cry 3
-League of Legends
-Minecraft
-GTA IV
-Prototype 2
-Saints Row: The Third
-Max Payne 3
-Assassin's Creed 3
Atatea mi-au venit in mine.

| AnonymusALLgame explică:

Aveti si ceva gen assassin's creed sau bioshock cu cerinte mai mici plz

| Stefan_Amisculesei_1998 a răspuns:

Contacteaza-ma pe adresa de facebook amisculesei cristian stefan si o sa-ti dau jocurile

| W3irda a răspuns:

Call of Juarez
Sims 3
L.A. Noire
Max Payne2, 3
Red Dead Redemption(Ps3)

| Baa_Cllau_1996 a răspuns:

Pooi...Jocul pe Care eu il ador si imi place la nebunie..Si pe care ti'l recomand este : IMVU... Incearaca'l big grin funda? puppy dog eyes