| Obreja_Remi_1995 a întrebat:

Cine imi zice si mie niste jocuri gen minecraft(in afara de terraria)?

Răspuns Câştigător
| UnPisic a răspuns:

In ce sens gen minecraft? de construit si cu pixeli ceva? daca vrei cauta roblox...nu e la fel de complex dar e online si sunt oamenii care fac o gramada de mape! uite aici siteul
http://www.roblox.com/Games.aspx
ti-as recomanda si bloody trapland...e un fel de mario doar ca e cu pisici si are grafica mai buna si desi nu e chiar gen minecraft dar ma gandeam ca ti-ar placea...nu e gratis dar ai demo!

1 răspuns: