| Rombix a întrebat:

Cine joaca Euro Truck Simulator? Unde ati ajuns cu jocul? Ce va place cel mai mult la joc?

Răspuns Câştigător
| Anonim9114562123 a răspuns:

Imi place sa ma joc ETS2MP (cu prietenii) si sa ma plimb, sa imi fac diferite recorduri pentru viteza, si sa ajung cat mai repede din A in B. Imi place sa organizez firma mea. Mi se pare un joc must to have pentru cei pasionati de jocuri cu masini. Succes!

1 răspuns:
| CosminFlo a răspuns:

Daca apartii unei firme online este fun:
Convoaie, socializare, prieteni noi.
Dar alone nu prea e fun, e repetitiv.
Cu prietenii mai razi, va rasturnati, e mai fun.
Acum cred ca am 400 ore in el sau 500.
Ce imi place mecanica si ca inca se lucreaza la joc. Update-uri, etc.
In concluzie merita daca il gasesti pana in 5 euro.