| AvalohAlyn a întrebat:

Joaca cineva jocul Euro Truck Simulator? Ati reusit sa il terminati? Ce va place cel mai mult la acest joc?

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Eu joc Euro truck simulator 2 MP destul de regulat. Am jucat si primul, acum vreo 5-6 ani cred. Nu mai stiu daca l-am terminat sau nu, daca era ceva de terminat sau nu :))
Ce-mi place cel mai mult la ets2? Am jucat vreo 20 ore single player si dupa nu l-as mai fi atins vreodata, noroc de multiplayer.
Daca il ai pe steam, da-mi add, poate jucam MP amandoi :) e multi mai distractiv in 2-3 etc.
http://steamcommunity.com/profiles/76561198153245904/