| Cezaridkidk a întrebat:

Cine joaca minecraft"? cei care joaca va rog sa imi spune in comentariu sau pe mess de ce cand joc la singal player (creative) nu mi se salveaza ce am facut! cand intru nu mai gasesc salvarea! ce pot face? id meu e cezzar. 2000@yahoo.com

3 răspunsuri:
| XPrototypeX a răspuns:

Draga cezar, jocul nu se mai salveaza deoarece s-a updatat versiunea iar acum trebuie sa salvezi tu manual! Fundita?

| Cezaridkidk explică (pentru XPrototypeX):

Draga xPrototypeX EU SALVEZ MANUAL! SI DUPA 30 DE MIN DE JOC (APROXIMATIV ) MI SE STANGE CALCULATORUL AUTOMAT IAR CAND INTRU SA JOC IN CONTINUARE SALVAREA NU MAI E!crying daca poti sa ma ajuti conecteazama la id cezzar. 2000. 2000@YAHOO.com

| Cezaridkidk explică:

Plzzz! help