| Razvan4414 a întrebat:

Cine joaca prizeeJackpot? Jocu ala de facut bani pe gratis. Vreti sa postam aici coduri pentru chipsuri. App. Cine inca nu joaca luati linkul asta e usor te inregistrezi si joci.Site-ul prizee are o reputatie deosebita.Chiar am castigat cadouri de la fosta editie Cu Bubsi. Oricum aici te inregistrezi http://www.prizee-jackpot.com/? parrain=4d7522088b3a69a848010000 App.Am revenit cu edit.Am castigat 100 E:):D:d:D:d DACA SUNTETI DEJA INREGISTRATI HAIDETI SA FACEM SCHIMB DE INREGISTRARI. Voi va inregistrati de pe linkul asta si eu o sa ma inregistrez pe al vostru. Oricum haideti sa postam aici coduri

2 răspunsuri:
| Razvan4414 explică:

Un cod.Scrieti aici daca l-ati folosit. POstati si voi

| leontescu a răspuns (pentru Razvan4414):

Buna.tu ai toate nivelurile maxim la jocuri...ca mie nu imi mai vin sagetile verzi pentruupdate...tu ai vip?